0
Grozs

Ir tukšs

Kopā: 0.00 €
+
0
Kategorijas
Barotava
Cena, €
Ražotāji
56.00 € Gab.
45.96 €Gab.
Uz grozu
Automātiska barotava EHEIM
256.00 € Gab.
189.00 €Gab.
Uz grozu
QShooter - Fish Feeder
Barotava
 1. Ir obligāta tehnika, bez kuras ir grūti uzturēt pareizu akvārija dzīvi, un papildu paņēmiens, kas mums atvieglo dzīvi ar akvāriju un rada drošāku dzīvesvietu mūsu zivīm.

  Obligātā tehnika ietver:

  1. Sildīšanas paliktnis, kas uztur optimālu temperatūru mūsu akvārijam.
  2. Apgaismojums ir pielāgots jūsu akvārija tipam un ir iestatīts uz taimeri, lai nodrošinātu pareizu gaismas ciklu.
  3. Aerācija, lai radītu skābekli ūdenī, ko elpo zivis.
  4. Iekšējais vai ārējais filtrs akvārija mehāniskai tīrīšanai.
  5. Putu atdalītāji jūras akvārijiem

  Papildu tehnika:

  1. Dažādi sensori, kas regulē vielu daudzumu ūdenī un ziņo par pārkāpumu, ūdens automātiska izslēgšana noplūdes gadījumā.
  2. CO2 sistēmas akvāriju bagātināšanai ar dzīviem augiem CO2, lai palielinātu augu fotosintēzi.
  3. Plūsmas sūkņi, lai izveidotu plūsmu akvārijā, lieliem akvārijiem tas var palīdzēt mehāniski tīrīt, sālsūdens akvārijiem tas ir obligāti.
  4. Ultravioletā spuldze, izlaižot ūdeni caur sevi, to sterilizē, iznīcina aļģu sporas, kas novērš akvārija aizaugšanu, kā arī mikroorganismus, kas var inficēt jūsu zivis, šī iespēja ir ļoti ieteicama sālsūdens akvārijos.
  5. Ledusskapji un ventilatori akvārija dzesēšanai, ārkārtīgi karstā laikā vasarā jūsu akvārija iemītnieki spēcīgas temperatūras paaugstināšanās gadījumā var nepārdzīvot ūdens temperatūras paaugstināšanos akvārijā, kā parasti, viena zivs nomirst, jo rezultātā puves process notiek paātrināti paaugstinātas temperatūras dēļ un izdalītā amonjaka dēļ akvārijs pilnībā nomirst.
  6. Jūras akvārijos ir kalcija un bio reaktori, kalcijs ir nepieciešams ūdens cietības uzturēšanai un kā barība koraļļiem, kas paātrina to augšanu, savukārt ir vajadzīgs bio reaktors, lai īpašas aļģes sintezētu vielas, kas nepieciešamas, lai izveidotu pareiza bioloģiskā vide jūras akvārijā
  7. Automātiskā padeve ļauj netērēt savu laiku, barojot zivis.
  8. Skimmeris vienā brīdī no ūdens virsmas savāc netīrumus un dažādus organisko vielu atlikumus, kas visbiežāk ir noderīgi zāļu ārstiem, jo ​​bieži pēc apkopes uz plēves peld augu saplēstas lapas.
  9. Ozonizators ir nepieciešams, lai ātri noārdītu organiskās vielas, neitralizētu sliktas smakas akvārijā un atrisinātu problēmas ar krāsvielām, piemēram, brūnā driftwood pirmajos mēnešos pēc akvārija ūdens to var padarīt dzeltenbrūnu.
  10. Termometri ļauj kontrolēt ūdens temperatūru akvārijā, ziemā mūsu sildīšanas spilventiņi ieslēdzas paši, kad nepieciešams paaugstināt temperatūru akvārijā, un vasarā jums jāpārliecinās, ka temperatūra nepārsniedz normu.
  11. Dozēšanas sūkņi, ar kuriem jūs varat kontrolēt vielu devu gan svaigos, gan jūras akvārijos.
Pieejamība 24/7
Ātrās piegādes
DPD
Zemas cenas
Drošās maksājumu metodes