0
Grozs

Ir tukšs

Kopā: 0.00 €
+
0
Kategorijas
Atpakaļ
Piegāde
Piegādes nosacījumi
Piegāde Eiropas Savienībā

Mēs nosūtījam visus pasūtījumus, cik ātri vien iespējams. Kad pasūtījums ir izdots, to nav iespējams mainīt, tāpēc pirms iegādes procesa pabeigšanas, lūdzu, rūpīgi pārbaudiet to. Atcerieties, ka uzrādītie piegādes laiki ir aprēķini. Tiklīdz jūsu iepakojums ir nosūtīts, mēs nevaram ietekmēt precīzu piegādes datumu un laiku.

Lai pasūtītu dzīvas preces, līdzekļi tiek savākti mēneša laikā. Uzņēmums nav atbildīgs un nedod garantijas par tiešsaistes veikalā pasūtītām dzīvām precēm, tiešsaistes veikalā pasūtītās dzīvās preces jānosūta norunātajai piegādei vai klientam jāuzņem 2 (divu) dienu laikā pēc viņa ierašanās plkst. mūsu birojs braslas ielā 29a, Rīgā.

Piegāde uz ES valstīm >

Piegādes izmaksas tiks aprēķinātas jūsu iepirkumu grozā. Cena ir atkarīga no tā, cik daudz jūs iegādājaties, un no pasta indeksa. Piegādes laiks var būt no valsts uz valsti.

Lūdzu, ņemiet vērā:
- Diemžēl mēs nevaram nogādāt Gērnsiju, Džersiju vai Menas salu.
- Mēs sniedzam tikai Eiropas Savienībā. Informāciju par piegādēm ārpus ES sk. turpmāk.
- Dzīvi (augi, koraļļi, zivis utt) tiek piegādāti ar mūsu personīgo transportu tikai Latvijas teritorijā un piegādes izmaksas dzīvā preces, tiek sastādīts individuāli, vadoties no attāluma braucienu, sarežģītības preces iepakojumu un skaita pasutījuma produktu.

Piegāde ārpus Eiropas Savienības

Piegādēm ārpus Eiropas Savienības var izmantot Ex Works. Ņemiet vērā, ka šī pasūtījuma minimālā vērtība ir 250 eiro.
Izpildiet šīs darbības >
1. Nosūtiet savu pasūtījumu mūsu klientu apkalpošanas komandai. Viņi veiks jūsu pasūtījumu un nosūtīs jums e-pasta ziņojumu ar detalizētu informāciju par to, kā varat veikt maksājumu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka administrācijas un apkalpošanas izmaksu segšanai kopējā summa tiks pievienota pakalpojuma maksai EUR 50 apmērā.
2. Kad pasūtījums būs gatavs savākšanai, klientu apkalpošanas dienesta pārstāvis sniegs informāciju par sūtījuma svaru un izmēriem, kā arī adresi, kur to var paņemt. Ņemiet vērā, ka jūsu izvēlētajam transporta uzņēmumam būs 5 darbadienas *, lai savāktu sūtījumu, kad tas būs gatavs savākšanai.
3. Tiklīdz pasūtījums ir gatavs savākšanai, sazinieties ar izvēlēto transporta uzņēmumu (piemēram, DHL/FedEx/UPS/DPD), lai pasūtītu savu sūtījumu no mūsu noliktavas un nogādātu to jūsu izvēlētajā galamērķī.
4. Ja jūsu transporta uzņēmums nodrošina jums piegādes etiķeti, nosūtiet to mums pa e-pastu kopā ar pasūtījuma numuru mūsu atsaucei. Pēc tam tas tiks pievienots jūsu sūtījumam kopā ar pasūtīto produktu un rēķina iepakošanas sarakstu. Šie dokumenti ir vajadzīgi, lai veiktu muitas pārbaudi pāri valstu robežām.


* Lūdzu, ņemiet vērā - ja sūtījums netiks ņemts 5 darbadienu laikā, krājumi tiks atgriezti krājumos. Jums tiks atmaksāta pasūtījuma summa, bet maksa par pakalpojumu netiks atgriezta.